22 Ocak 2022

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

USHAŞ Sağlık Turizmi Aracı Kuruluşu Belgesi

İLK VE TEK … SONRA ESKİ DÜZENE DÖNDÜK…
GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ DEDİK…

Sağlık Turizmi yetki belgesi almak, sağlık turizmi aracı kuruluşu belgesi düzenlemek, Sağlık Turizmi Aracı Kuruluşu olmak. Sağlık Turizmi Danışmanlığı, sağlık turizmi teşviklerinde işimiz vizyon ve yol göstermek dedik.

Sağlık Turizmi Teşviklerinde ve danışmanlığında başarımızı ve belge almak konusunda maharetlerimizi anlatırken örnek ve referanslar konusunda çok konuşulacak şey var. Ama sözün bittiği yerdeyiz. İlk ve Tek Ushaş’ın düzenlediği belgeyi şuan elimde tutuyorum. Mutluyum gururluyum.

Sağlık Turizmi belgelendirme sürecinde tekrar yetki sağlık bakanlığı ve sağlık turizmi daire başkanlığında, her şey gerisin geri döndü. İşler Yürümedi 5 ayımızı yediniz. Bir çok insan ve süreç yönetimi iş kaybı, zaman kaybı, suç ve ceza doğdu. Memur boşa çalıştı özel sektör tıkandı. Yatırımcı üzüldü.

Devlet bazı konularda hata yapmamalı annemin dediği gibi kör göze parmak sokmanın olmaması lazım. Sizin de yapacağınız şey sağlık turizminde vizyoner sağlık turizmi danışmanı ve şirketle çalışmak.


Bu hazzı yaşamak için sağlık bakanlığına geldim. 2 sağlık kuruluşu 1 hastane 1 acente yetki belgesini teslim aldım. Bu süreçte yapılacakları bilmekten öte yapılanı ve geleceği şekillendiriyoruz.

Sizi de bekliyoruz.

Konuşmaya Başla