12 Mayıs 2022

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

Sağlık Turizmi Akreditasyon Belgesi Acenteler için

Sağlık turizmi Yapmak, Yurt Dışından Tedavi için hasta getirmek, Hastane ve Doktorlar ile muyenehaneler için yurtdışına yönelik reklam yapamak, bu süreci yöneten iş modli ile para kazanmak için sağlık turizm acentesi olmak gerekir.

Bu konuda herkesin bildiği doğrular ne yazıkki yanlış, ve bir sürü dedikodu ve yapılması gerekenlerle ilgili tevatür var. Türkiye de ilk sağlık turizm acentesi kuran 50 dolayında Sağlık Turizm Aracı Kuruluş yetki belgesi alımında danışmanlık yapan İGEME, Sıfırdan Acente kuruluşu için Tursab ve yetki belgesi alan, ilk şirket devir olmadan A sınıfı acente devir işlemini gerçekleştiren ekip olarak danışmanlıklar yapıyoruz.

YASA DIŞI OLARAK BUNU YAPIYOR OLAMANIN SORUMLULUĞU ve RİSKLERİNİ ALMAYIN.


Üstelik bu belge ile edineceğiniz avantajları araştırın ve faydalarını inceleyin. Bu sizin ihracatçı olmanızın ve projeleriniz de destek almak için imkanız var

A’dan Z’ye Sağlık Turizmi eğitiminde 1.200 dolayında karar vericiye yol gösteren, 75 uzmanlık programı ile kamu, özel ve sektöre uzman kazandıran, kendi ekibinden 3 danışmanlık kuruluşu ve 2 acente çıkmasını sağlayan İGEME, Bu konuda el kitabı niteliğinde olan A’dan Z’ye Sağlık Turizm Pazarla ve Yönetişimi kitabını Kaptanımız Murat IŞIK editörlüğünde yazdı ve sektöre sundu.

Sizde Sağlık Turizm aracı kuruluşu olmak istiyorsanız, A sınıfı Acente belgesi devir almak, Şirket Kurma aşamasından hasta gelene kadar rehberiniz olarak çalışıyor.

Sağlık turizmi akreditasyon belgesi acenteler için üzerine telefon 0212 236 00 24 – +90 545 214 43 63