21 Temmuz 2021

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

Ekonomik Reform Paketi 2 “Teşvik Almak”

Teşvik Almak,

Sizin vergileriniz, sizin gelirleriniz, sizin girişimlerinizin desteklenmesi için bir fonlama aracıdır devlet destekleri. Teşvik almak sağmal bir ineği kan akıncaya kadar sağmak değildir. Kayıt içinde ekonominin desteklenerek ekonomi denizinin dalgalı rotasında rüzgar desteğidir.

Teşvik almak başkasının payını almak değildir. Teşvik almak için yaptığınız çalışmalar ve prensipler sizin için yapılacakların bütünü doğru yapmanız için bir disiplin geliştirmektedir.

İş planı yapmak, iş planı düşünmek, 365 derece yönetmek, geleceği planlamak ve bu plan dahilinde işimizi sürdürmek amacı ile verilenleri almak disiplinidir.

Teşvik almanın prensipleri.
Teşvik almak için mevzuata uygun hareket etmek gerekir.
Teşvik almak için şekil esaslara uymak gerekir
Teşvik almak için başvuru süreçlerini fiziki delil içinde yönetmek gerekir.
Tüm bunları dikkatlice yaparak teşvik alabilirsiniz Ancak İGEME olarak biz işin bu kadarını gençlere, bu işi muhasebeci gibi yapan arkadaşlara bırakıyoruz.

Teşvik almak bir vizyon ile işinizi teşviklerle büyütmektir bizim işimiz.

Teşvik almak için oyun teorisi içinde Adan Zye size bir yol haritası çıkarmaktır. 365 derece düşünmek, şirketinizin proseslerini anlayarak tüm bu süreçlerde yalın bir şekilde size bir iş geliştirme mühendisi olarak koçluk yapmaktır. İGEME olarak biz size İŞ GELİŞTİRME ve TEŞVİK KOÇU olarak destek vermek arzusundayız.

Teşvik almak herkesin süreci yönetmek evrakları hazırlamaktan öte bir iş görmüyorsa biz bu işi yapmıyoruz.
Sizin için kağıt kürek işlerini yapacak bir personel istihdam edin bu durumda bizi aramayın lütfen.

Teşvik almak, süreç yönetmek, planlama yapmak, üretim satış, insan kaynakları bilmek, gerektiğinde tüm bir tasarım ve üretim sürecine hakim olarak İŞİNİ GELİŞTİRMEK isteyen girişimciye TEŞVİK ALARAK işini nasıl büyüteceğini düşünen bir hizmet istiyorsanız bizi arayın.

Biz dosyaları hazırlayıp imza attırmak ve sonrasında başvuru yapma işini yapmıyoruz. Biz sizin 365 derece yönetişim mantığı içinde teşvik almak için İŞ GELİŞTİRME ve TEŞVİK KOÇU hizmeti istiyorsanız bizi arayın size teşviklerle işinizi nasıl büyüteceğinizi öğretelim.

Teşvik almak değil teşvikle işinizi büyütmek bizim işimiz.

İGEME olarak İŞ GELİŞTİRME ve TEŞVİK KOÇU sistemini dizayn ederek size muhteşem bir teşvik evreni veriyoruz. Sizin almanız gereken en önemli kararlardan birini birlikte veriyoruz. İşiniz de A’dan Z’ye tüm kararlarda “TEŞVİK ÇIKABİLİR” prensibi ile size sürecin nasıl olacağı konusunda bir evreh sunuyoruz.

Ekonomik Reform paketinde yeni teşviklerin müjdesini aldık. Bu müjdeleri doğru yönetmezsek amacımıza ulaşamayız. Teşvik evreninde hangi teşvik var işimizi bu covid döneminde nasıl büyüteceğimizi teşvik alarak yapacağız bu konu ekonomik reform paketinde önemli bir paragraf olarak altı çizildi
Teşvik koçu hizmetimiz için bizi takip edin.

Murat IŞIK
İGEME Teşvik Danışmanlık hizmetinden yararlanarak İŞ GELİŞTİRME ve TEŞVİK KOÇU için inceleyin

Konuşmaya Başla