İGEME olarak İhracatın profesyonellerinin kariyer planlaması ve kariyerlerine yön verirken yapılacaklar konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle bu sektörde yetişmiş iş gücü ve bu iş gücünün doğru planlama yapması için elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Özellikle İhracat Dünyasının yetişmiş iş gücü arayışı ile bu alanda yetişenlerin iş ve kariyerlerinde ilerlemesi ülke ekonomisi için değerlidir. Bu değeri korumak bu değere değer katmak için çalışacağız.

Bu amaçla

  • CV’lerinizi bekliyoruz. Bizden personel yada uzman isteyenler için yada doğru firmada kariyer yapmak isteyen uzmanlar için. igeme@igeme.com.tr mailine “cv” rumuzu ile göndermenizi bekliyoruz.
  • Sürekli eğitim klüzümüze katılmanızı ve ücretsiz farkındalık eğitimlerimizle, networking eğitimlerimizle size gelecek için çalışma motivasyonu sağlamak istiyoruz.
  • Personel arayan şirketlere de ihtiyaçlarınız için buraya isteğinizi arayışınızı bize bildirin eleman ilanızı gönderin networkümüze ulaştıralım.
  • Eğitmenler ve Eğitmen olmak isteyenler sizden Cv ve Eğitim Formatlarınızı bekliyoruz. klüzümüze katılmanızı ve ücretsiz farkındalık eğitimlerimiz de, networking eğitimlerimiz de bize eğitimci olarak katılın. Hem kendinizi hem projenizi hem de ufkumuzu aydınlatın