21 Ocak 2022

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

ATRAX – Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Fuarı

Eğlence- Atraksiyon ve Rekreasyon Endüstrisinin küresel buluşması

Kentsel yaşam ve mutluluk vizyonu ile park, oyun, eğlence, dinlenme, aktivite- spor alanları gibi kent halkının rekreasyon ihtiyaçlarına yönelik tesislerin yapımı/bakımı konusunda tüm ürün, hizmet ve projeleri bir arada sunan ATRAX, ürün yelpazesi ile ziyaretçiye proje, tasarım, ürün, hizmet ve yatırım süreçlerinde rehberlik eder.

ATRAX Fuarının başlıca ziyaretçileri; sektör temsilcileri, kamu ve yerel yönetimler, yatırımcılar, mimarlar, peyzaj mimarları ve turizm sektörüdür.

ATRAX Hakkında

Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan Eğlence, Aktivite, Park, Rekreasyon sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

#büyükoynuyoruz

ATRAX’22-  #Büyükoynuyoruz

ATRAX, 2022’e özel mottosu “Büyük Oynuyoruz “ ile sektörü canlandırma misyonunu üstleniyor. Yeni yılda büyük işler için sektörel tüm paydaşları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

  • Oyuncular yenilendi, oyun yenilendi.
  • Oyunun kuralları değişti.

Hep birlikte oyunu yeniden düzenliyoruz ve büyük oynuyoruz. Sizleri de bu büyük oyunun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

EĞLENCE-ATRAKSİYON VE REKREASYON ENDÜSTRİSİNİN KÜRESEL BULUŞMASI
Konuşmaya Başla