21 Ocak 2022

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

Sağlık Turizmi Akreditasyonu

Her hastane her doktor, poliklinik, muayenehane, tıp merkezi yabancı hastaya bakabilir mi?
Cevap: HAYIR

Sağlık turizmi yapmak, yurt dışından tedavi için hasta getirmek, hastaneler ve doktorlar ile muayenehaneler için yurt dışına yönelik reklam yapmak, bu süreci yöneten iş modeli ile para kazanmak için Sağlık Turizm Acentesi olmak gerekir.

Hastanelerde, polikliniklerde, muayenehanelerde belgelendirme yapan ve bunu tüm türkiye de başaran ekibimiz, bu konuda uzmanlık ve kolay yollarını çözümlemiş bu anlamda devlet kurumlarına ve rehberlik etmiş ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bu konuda herkesin bildiği doğrular ne yazık ki yanlış, ve bir sürü dedikodu ve yapılması gerekenlerle ilgili tevatür var.

Türkiye’de ilk Sağlık Turizm Acentesi kuran 50 dolayında Sağlık Turizm Aracı Kuruluş Yetki Belgesi alımında danışmanlık yapan İGEME, sıfırdan Acente kuruluşu için Tursab ve yetki belgesi alan, ilk şirket devir olmadan A sınıfı acente devir işlemini gerçekleştiren ekip olarak danışmanlıklar yapıyoruz.

A’dan Z’ye Sağlık Turizmi eğitiminde 1.200 dolayında karar vericiye yol gösteren, 75 uzmanlık programı ile kamu, özel ve sektöre uzman kazandıran, kendi ekibinden 3 danışmanlık kuruluşu ve 2 acente çıkmasını sağlayan İGEME, bu konuda el kitabı niteliğinde olan A’dan Z’ye Sağlık Turizm Pazarla ve Yönetişimi kitabını kaptanımız Murat IŞIK yazdı ve sektöre sundu.

Sizde Sağlık Turizm Aracı Kuruluşu olmak istiyorsanız, A Sınıfı Acente Belgesi devir almak, şirket kurma aşamasından hasta gelene kadar rehberiniz olarak çalışıyor.

Sağlık Turizmi akreditasyonu hastane ve klinikler için 0212 236 00 24 +90 545 214 43 63

İstanbul Merkezimiz Sonrası İzmir Ofisimiz Ankara Ofisimiz ve Denizli Temsilciliğimiz çalışmalara başlamıştır. Arayın ziyaretinize gelelim…

https://igeme.com.tr/saglik-turizmi-akreditasyonu-muayeneler-icin/
https://igeme.com.tr/saglik-turizmi-akreditasyonu-hastane-ve-klinikler-icin/
https://igeme.com.tr/saglik-turizmi-akreditasyon-belgesi-acenteler-icin/

Konuşmaya Başla