27 Eylül 2021

İGEME | İhracat Geliştirme Merkezi

İşimiz ihracat Gücümüz Türkiye. Dün Bugün Yarın Daima

Sağlık Turizmi – Kütüphane

Sağlık Turizm Nedir? Sağlık; sadece bireyin vücudunda hastalık ve sakatlığın olmayışını değil, kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasını ifade etmektedir.(1) 
https://www.igeme.com.tr/saglik-turizmi/

Sağlık Turizm Teşviklerinizi Alıyoruz. Sizin için takip etmiyoruz sadece, sizin bu vizyon ile işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Bu amaçla sizinle işinizi geliştiriyoruz. Sağlık Turizmi konusunda A dan Z ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek Teşvik Evreni içinde size Bir Teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.  
https://www.igeme.com.tr/saglik-turizmi-tesvik-danismanligi/

Sağlık Turizm Acentesi
Ticaret Bakanlığının Sağlık Turizm Teşvikleri genelgesi ile tasnif ettiği asıl görevi yurtdışında bulduğu hastayı dilediği tedavi için Türkiye ye getirmek olan ve hastanın tüm operasyonunu adresten adrese yapan yöneten seyahat ve tıbbi tedavi süreçlerinin organizasyonundan sorumlu işletme olarak tarif edilebilir. Bu konudaki tek tarif Murat IŞIk ın Adan Zye Sağlık Turizm Kitabında yapılan tariftir.
https://www.igeme.com.tr/saglik-turizm-acentasi/

Sağlık Kuruluşu, Hastane, klinik, poliklinik isimleri altında SAĞLIK BAKANLIĞININ ilgili ruhsat ve kararları ile tanınmış farklı alanlarda sağlık hizmeti veren kamu özel yada vakıf ticari kişilikleridir.
https://www.igeme.com.tr/saglik-kurulusu/

Konuşmaya Başla